چي بخريد

sharj

چي بخريد

آپلود عکس | آپلود فایل

آرشیو سایت
دى ۱۳۹۷
درباره ما
پیوندهای روزانه
بهترین کودک
دانلود آموزش زبان نصرت
لينكي ثبت نشده است
امکانات جانبی
تبلیغات

ساخت وبلاگ

ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B ، يكي از ماشين هاي ظرفشويي موجود در بازار است كه قطعا مي تواند تمام خواسته هاي شما از يك ماشين ظرفشويي ايده آل را برآورده نمايد.با اين ماشين ظرفشويي بوش مي توانيد تمام ظروف كثيف يك مهماني شلوغ ۱۴ نفره را در زمان كوتاهي بشوييد.در ادامه با ويژگي هاي ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B بيشتر آشنا خواهيم شد.

ماشين ظرفشويي سري 6 بوش مدل SMS68TW02B


خريد اين محصول


ويژگي هاي ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B :

 

مشخصات كلي ماشين ظرفشويي :

ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B از نوع مبله بوده و رنگ سفيد بسيار زيبا و شيكي دارد.وزن و ابعاد اين ماشين ظرفشويي نيز بسيار مناسب آشپزخانه هاي بزرگ و كوچك است، اين ماشين ظرفشويي بوش ۵۸ كيلوگرم وزن و ابعاد ۸۴۵ ميلي متر ارتفاع، ۶۰۰ ميلي متر عمق و ۵۹۸ ميلي متر پهنا دارد.ظرفيت اين ماشين ظرفشويي ۱۴ نفره است و مي توانيد تعداد قابل توجهي ظرف را داخل آن بگذاريد.

 

ميزان مصرف آب بسيار كم:

يكي از مورد توجه ترين ويژگي هاي ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B مصرف محدود آب آن است.همانطور كه مي دانيم بحران آب مساله بسيار جدي و مهمي است كه اين روزها كشورمان با آن مواجه است.اين ماشين ظرفشويي تنها در هر شست و شو حدود ۹٫۵ ليتر آب مصرف مي كند، كه هم تاثير مثبتي بر صرفه جويي در مصرف آب داشته و هم هزينه هاي پرداختي را كاهش مي دهد.

 

موتور Eco silence Drive:

بوش در بسياري از ماشين هاي ظرفشويي و لباسشويي پيشرفته و جديد خود از موتور قدرتمند و فوق العاده كم صداي Eco silence Drive استفاده كرده است.اين موتور از آن جا كه اصطكاك موجود را تا حد ممكن كاهش مي دهد تاثير بسزايي در افزايش راندمان، افزايش طول عمر، كاهش مصرف انرژي و كاهش صداي ماشين هنگام كار مي گذارد.

 

از طرفي بدنه داخلي ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B داراي چندين لايه عايق بندي است تا كوچك ترين صداي داخل ماشين به بيرون منتقل نشود.استفاده از موتور بسيار قوي و عايق بندي در اين ماشين ظرفشويي باعث شده است اين ظرفشويي در شمار كم صداترين ماشين هاي ظرفشويي حين كار قرار بگيرد كه تنها ۴۰ دسي بل صدا توليد مي كند.

 

اگر قصد خريد ماشين ظرفشويي مارك بوش را داريد پيشنهاد ميكنيم نقد وبررسي ماشين ظرفشويي بوش مدل SMS40C08IR را نيز مطالعه كنيد.

 

برچسب انرژي A+++ :

مصرف انرژي يكي از مهم ترين فاكتورهاي انتخاب وسايل برقي در منزل است. از آنجا كه روزانه از تعداد زيادي از وسايل برقي استفاده مي كنيم عدم توجه به ميزان انرژي مصرفي آن ها باعث مي شود ماهانه هزينه بسيار زيادي پرداخت كنيد.اما ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B  داراي برچسب انرژي A+++ است كه باعث مي شود حتي مصرف روزانه و چند باره از آن مصرف انرژي بسيار كمي داشته باشد.

ماشين ظرفشويي سري 6 بوش مدل SMS68TW02B

بدنه ضد لك:

وسايلي كه رنگ هاي روشني دارند معمولا در زمان كوتاهي بعد از استفاده دچار لك شده و سياه مي شوند.اگر هم كودك خردسالي در منزل داريد بايد مدام مشغول پاك كردن اثر انگشت او و چربي هاي روي بدنه باشيد.اما يكي ديگر از مواردي كه در طراحي ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B  به آن توجه شده است طراحي بدنه ضد لك آن است.بدنه اين ماشين لباسشويي كاملا به صورت ضد لمس طراحي شده و به هيچ وجه اثر انگشت روي آن باقي نمي ماند.بنابراين اگر از جمله خانم هاي وسواس در نظافت هستيد اين ماشين لباسشويي مي تواند گزينه مناسبي براي خريد شما باشد.

 

استفاده از سه سبد مجزا:

تعداد سبدها در يك ماشين ظرفشويي يكي ديگر از فاكتورهايي است كه هنگام خريد ماشين ظرفشويي بايد به آن توجه كنيد.در ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B  سه سبد با ابعاد بسيار مناسب طراحي شده است كه به شما كمك مي كند به راحتي تمام ظروف را داخل ماشين بگذاريد.سبد پايين مخصوص ظروف بزرگ مانند بشقاب ها و ديس هاست، در سبد دوم مي توانيد ليوان ها و فنجان هاي كثيف را قرار دهيد و نهايتا در سبد آخر قاشق و چنگال ها را بگذاريد.اين چيدمان مجزا كمك مي كند تمام ظروف به طور كامل شسته شده و تميز شوند.

ماشين ظرفشويي سري 6 بوش مدل SMS68TW02B

قابليت تغيير ارتفاع سبدها:

يكي ديگر از ويژگي هاي ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B  كه كارآمد بودن آن را دو چندان مي كند، قابليت تغيير ارتفاع سبدها است كه به راحتي مي توانيد آن ها را تغيير دهيد.فرض كنيد تعدادي قابلمه بزرگ كثيف داريد كه مي خواهيد آن ها را بشوييد و حتي در بزرگترين سبد هم جا نمي گيرد و ارتفاع سبد كم است.دراين حالت مي توانيد به راحتي ارتفاع سبدها را كاهش داده و ظروف مورد نظرتان را با ابعاد مختلف داخل ماشين لباسشويي بوش بگذاريد.

پيشنهاد ميكنيم نقد و بررسي ماشين ظرفشويي بوش مدل SMS88TW01M را نيز بخوانيد.

تكنولوژي زئوليت:

تكنولوژي زئوليت تنها در ماشين هاي لباسشويي برند بوش مورد استفاده قرار گرفته است.اين تكنولوژي باعث مي شود آب در زمان كوتاهي تا ۱۰۰ درجه سانتي گراد گرم شده و بخار آب ناشي از آن رطوبت موجود روي ظروف را به طور كامل پاك كند.بنابراين بعد از اتمام كار ماشين ظرفشويي، ظروف به طور كامل شسته شده و خشك هستند و نيازي به خشك كردن ظروف بعد از بيرون آوردن از ظرفشويي نداريد.تكنولوژي زوئيت در ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B  استفاده شده است كه هم زمان شست و شو را كم كرده و هم مصرف انرژي را به شكل چشمگيري كاهش مي دهد.

 

حسگر ميزان مصرف آب Aqua Sensor:

از ديگر قابليت هاي ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B  مجهز بودن آن به سنسور ميزان مصرف آب است.اين سنسور بعد از پايان مرحله اول آبكشي ميزان املاح موجود در آب را مي سنجد.اگر اين املاح از يك مقدار تعيين شده كم تر باشد مجددا از همان آب در چرخه شست و شو استفاده مي شود.اين سنسور مي تواند ميزان مصرف آب را تا حدود ۲۰ درصد و يا ۴ ليتر آب كاهش دهد.

 

۸ برنامه شست و شوي اصلي:

در ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B  تقريبا براي تمام ظروف مختلف با ميزان آلودگي متفاوت مي توانيد از برنامه مناسب آن ها استفاده كنيد. ۸ برنامه اصلي شست و شو شامل موارد intensive 70 c، Auto 45-65 c، Eco 50 c، Silence 50 c، Glass 50 c،  ۱h 65 c، Quick 45 c، Pre-Rinse است كه براي ظروف مختلف مي توانيد استفاده كنيد.

براي مثال از برنامه ۷۰ درجه براي ظروف بسيار چرب و كثيف استفاده كنيد يا ظروف كريستال و شيشه اي خود را با برنامه Glass  بشوييد.از برنامه پيش شست و شو نيز مي توانيد هنگامي كه چربي ها به ظروف چسبيده اند استفاده كنيد تا ظروف به اصطلاح خيس خورده و به طور كامل شسته شوند. علاوه بر ۸ برنامه شست و شوي اصلي در اين ماشين ظرفشويي از ۵ برنامه شست و شوي كمكي نيز استفاده شده است كه مي توانيد در كنار برنامه اصلي و همزمان با يكي از آن ها استفاده كنيد.

 

ساير ويژگي هاي ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B :

  •  استفاده از تكنولوژي اكتيو واتر در اين ماشين ظرفشويي باعث شده است كه دماي آب در زمان بسيار كوتاهي افزايش يافته و در مصرف آب و انرژي صرفه جويي شود.
  • در ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B از حسگر تشخيص تعداد ظروف استفاده شده است كه به صورت هوشمند ميزان و تعداد ظروف موجود در سبدها را تشخيص داده و با توجه به آن ميزان آب ورودي ظرفشويي را تعيين مي كند.
  • سيستم ضد نشت آب(Aqua Stop) طراحي شده در اين ماشين ظرفشويي شامل يك عدد شيلنگ دو جداره، يك شير ايمني و يك خروجي آب است كه احتمال نشت آب از ماشين را به صفر مي رساند.
  • تايمر تاخير نيز يكي ديگر از ويژگي هاي ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B است كه نشان دهنده كارايي بالاي آن است.با استفاده از تايمر تاخير مي توانيد زمان آغاز به كار ماشين را بين يك ساعت تا ۲۴ ساعت بعد حتي موقعي كه در منزل نيستيد تنظيم كنيد.
  • اين ماشين ظرفشويي نيز مانند بسياري از دستگاه هاي برقي داراي قفل كودك است كه باعث مي شود هنگام كار كردن دستگاه نگران شيطنت هاي كودك خردسالتان نباشيد.
  • ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B داراي يك نمايشگر بزرگ است كه مي توانيد در هر زمان اطلاعات لازمي مانند زمان باقي مانده از شست و شو را ببينيد.
  • اين ماشين لباسشويي بوش داراي سيستم محافظت از ظروف شيشه اي است كه با سنجش ميزان سختي آب و تغيير آن مانع كدر شدن ظروف شيشه اي و كريستال مي شود.
  • سيستم كنترل مواد شوينده(Dosage Assist) در اين ماشين لباسشويي به گونه اي است كه قرص شست و شو به صورت هوشمند و به ميزان نياز وارد محفظه شست و شو شده تا هم بهترين نتيجه حاصل شود و هم در مصرف شوينده صرفه جويي شود.

قيمت ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B :

ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B را مي توانيد با قيمتي حدود ۱۱ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان همراه با گارانتي از فروشگاه هاي معتبر لوازم خانگي به صورت آنلاين و يا حضوري خريداري كنيد.

 

نتيجه گيري:

ماشين ظرفشويي سري ۶ بوش مدل SMS68TW02B با داشتن ويژگي هاي مثبت زياد و كيفيت و طول عمر بالا قطعا مي تواند يك انتخاب ايده آل براي شما باشد و بتوانيد سال ها از آن براي شست و شوي ظروف منزل خود استفاده كنيد.

 

منبع چي بخريد


مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
ليست صفحات

ساخت وبلاگ

جستجوگر پیشرفته سایتدر اين وبلاگ
در كل اينترنت
آمار

کاربران آنلاین کاربران آنلاین : 1 نفر
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 11
بازدید دیروز بازدید دیروز : 2
بازدید کلی بازدید کلی : 51
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
ورود کاربر

نام کاربری :
پسورد :

عضويت سريع
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
نظرسنجي
تبادل لینک هوشمند
لینک :
خبرنامه
براي اطلاع از آپدیت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود
عضویت لغو عضویت